• Doğalgaz Acil İhbar Hattı : 187
  • Tel : 444 0 187
  • Whatsapp : 0552 187 0 187
  • Bip : 0538 882 91 91

ÇEDAŞ GRUP ŞİRKETLERİ ÇORUM, ÇANKIRI, YOZGAT, KARABÜK, KASTAMONU VE İLÇELERİNDE TAM KADRO VATAN NÖBETİNDE...Çedaş Grup şirketleri (Çorumgaz, Sürmeligaz ve Kargaz) çalışanları darbe girişiminin yapıldığı ilk günden itibaren demokrasi nöbetlerine tam kadro destek vermeye devam ediyor. Çedaş Grup dağıtım bölgesi olan Çorum,Çankırı,Yozgat,Kastamonu, Karabük illeri ve ilçelerinde meydanlarda birlik olma mesajı veriyor.

AHLATCI GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET AHLATCI, (ORTADAKİ)DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI TÜRK MİLLETİNİN TEPKİSİNİ 11 MİLYAR DOLARLIK REZERVİNİ TÜRK LİRASINA ÇEVİREREK GÖSTERDİĞİNİ SÖYLEDİ. ÇORUMGAZ A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ KASIM KAHRAMAN (SAĞ BAŞTAKİ) İSE TÜRKİYE'NİN BÖLGESİNDE HUZUR VE İSTİKRAR ÜLKESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)


TÜM PERSONEL MEYDANLARDA

Grup şirketlerinde 1750 personelinin bulunduğunu ve personelin tamamının darbe girişiminin yapıldığı ilk geceden itibaren meydanlarda olduklarını açıklayan Ahlatcı,  meydanlarda ve vatan hainlerine karşı bekleme de olacaklarının altını çizdi. Darbe girişiminde bulunanların mutlaka idam cezası ile cezalandırılmasını sözlerine ekledi.ÇORUMGAZ’DAN MİLLİ İRADEYE TAM DESTEK